Jdi na obsah Jdi na menu

FUJI RE-HLA

13. 12. 2017

Fuji Re-Hla

 • 30.01. 2014

   

  Ahojky, jsem dalším přírůstkem téhle velké směčky na Louníně. Jmenuji s Fuji Re-Hla a jsem dcerou Bory Re-Hla a Volcana Bohemia Siraque.

  Jsem černá s krásným tmavým palením. Prostě kočka od malička. Ale jsem povahou nezávislá, ale na paníčkovi duší závislá , nechtěla jsem jako malá chodit na vodítku a výstavy se mi nelíbyly a tak  měl semnou od malička moc práce, aby mně přesvědčil, že to není špatné.

  Teď už vím proč, je dobré chodit na vodítku, je to pro moje bezpečí, abych se naučila chodit u nohy na krátkém vodítku.

  Ti cizí dvounohý jsou různí a před nimy mně chrání to vodítko.

  Po cvičení procházek začal výcvik na výstavu.

  Každá psí slečna co chce chodit na výstavu se musí umět předvést. Jaké má tělo, hlavu a postoj. No, to není to nejtěžžší, když si zvyknete že na vás  někdo čučí a študuje vaše partie tak také  musíte předvést i toho páníčka, který je nervózní jak to dopadne a to je mazecJ.

  Pak se musím umět slušně chovat na procházkách jak v lese tak i ve městě. Chodím většinou v páru a mámou Borou a na druhém vodítku jde v páru babička Badua s tetou Arkou. Tyhle dvě sobolí holky, to je radost se na ně dívat.

  Ocásek šup nahoru a jde se objevovat svět.

  To já jsem byla v mládí ještě trochu nejistá a občas mámu Boru tlačím moc do předu pak zase dozadu, protože se musím nejdřív rozmyslet jestli vůbec půjdu. No, je to náročný na tak malou psí holku. Teď už procházky miluju

  Nejraději jsem, ale doma v klidu na zahradě. Panička mě mazlí, naučí mě hodně věcí, ze kterých paníček kroutí hlavou, ale to kroucení hlavičku mu jde taky moc dobře…..

  Jo a když nám páníček pořídil psí vozík na výstavy, tak to bylo bláho. Normálnně si do něj skočím a zase ven a zase dovnitř a lehnu si tam a pak tam vlezou i máma s tetou a nejvíc se tam líbí babičce. Ta by tam spala jak šípková Růženka.

  Nesmím zapomenou na malé páníčky na Nátálku a Honzíka. Už nás všechny pěkně cvičí a páníček nám udělal malý cvičák na zahradě a všechny si projdeme překážky a kladinu i houpačku a na konec uděláme výstavní postoj a máme volno i s velkou odměnou.

  Jéje já se rozepsala, už jsem unavená, jdu se podívat co se griluje na tom našem novém grilu, haf haf frrrrrrrrrrrr…

   

  PS:Abych nezapomněla už se těším jak budu mámou, páníček mi našel prima taťku .

   

 

Náhledy fotografií ze složky FUJI RE-HLA