Jdi na obsah Jdi na menu

Cherry RE-HLA

13. 12. 2017

Cherry Re-Hla

*22.02.2017

 

Ahojky

Narodila jsem se  mamě  Ccheringma Re-Hla a při prvních krůčkách mě pozoroval  brácha Haggy Re-Hla v Bukové u Příbramě a přijeli si pro mě ti co za to můžou že jsem tu mezi Vámi, jezdili na nás  dívat a pořád nás chovali a fotili a mazlili.

Ale neřekli mi, že už doma mají 4 velký tibetky… a prý, že je to moje rodina. Tak tomu by jste něvěřili když tu mám i bráchu a že tam mám babičku tetičky no  budu to muset zjistit:

Tak ta velká sobolí co jí říkají Badua a je strašně hodná a pořád mě olizuje a pucuje  je moje babička, maminka mojí maminky Ccheringmi, druhá sobolí, která je taky moc fajn a lehávám u ní, protože je klidná , teda jen když jí nekradu jídlo z misky je to Arka, sestra mojí mamky, bohužel je moc nemocná  a tak si ji užívám ze všech nejvíc a ona si se mnou hraje jako máma a vše mně  moc učí, abych byla šikovná jako ona . Pak je tu černá tibetka s velkou hřívou a krásným tmavým pálením jménem Bora a to je si představte  taky moje teta a navíc je tu Fuji taky černá s pěkným tmavým pálením a to je dcera Bory a moje sestřenice všichni si na mne rychle zvykli a tak se můžu tulit do jejich kožíšků a mohu běhat po celé zahradě a s tetami si hraju na schovávanou  a navíc je tu malý bílý stvoření, co se jmenuje: Papillon a říkají jí Elsa. Ta je rychlá jak blesk a bezva se s ní honí po zahradě.…??... Tak tady se mi začíná moc líbit. Slyšela jsem že někde mají tibetky v kotcích a občas je pustí ven no ještě že jsem tady a v noci můžeme koukat na hvězdy a jak srnky vstávají a jdou na pastvu.

A navíc všichni si tu semnou hrajou a koušeme se a trháme všechno co najdem a paníčkové jsou v klidu a hrajou si s náma.  Abych nezapomněla malej páníček Honzík mě cvičí: Cherry lehni, Cherry ke mně a dostanu odměnu granulku , no a Honzík si jí za odměnu dá taky. To je vidět, jak dobré věci dostáváme, když to papaj malí páníčkové.

Taky jsem se neučila chodit k malým páníčkům do pokoje. Dveře od skříne malé paničky Natálky jsou úžasné je tam zrcadlo a co si myslíte, že je tam vidět: úplně stejný pes jako jsem já. To jsem si nenechala líbit, hned jsem začala štěkat, vrčet trhat a dělala jsem takový hluk, že přiběhla panička a když mě viděla, tak se začala strašně smát a hned mě vzala do rukou a vysvětlila mi, že je to můj odraz v zrcadle, a měla pravdu, panička tam byla taky dvakrát.

Teď se připravuji, že půjdu na cvičák mezi jiné pejsky  abych se začala kamarádit a učit se věci co mi pejskové musíme umět. A to nejdůležitější je poslouchat páníčka a všechny členy rodiny. Tak mi držte tlapky, člověkové ……..