Jdi na obsah Jdi na menu

Štěňátka F 2014

11. 3. 2014

 

 štěňátka Tibetské dogy již k odběru
 
   
matka: BORA REHLA   otec: VOLCANO BOHEMIA SIRAGUE
 
fotogalerie Štěňata F 2014  aktuální fotky a video
 
 
 
   pict0008.jpgvolcano.jpg
Připravili jsme pro Vás jediné spojení dvou jedinců tibetských dog, tento typ má velké úspěchy na výstavách a je skvěle vybaven povahovými vlastnostmi, které zaručují skvělého společníka Vaší rodiny a hlídače Vašeho domova, které zaručují skvělého společníka Vaší rodiny, dětí a ochránce Vašeho domova. Štěňátka jsou socializována celou naší rodinou a zvyklá na malé děti .
 Vybíráme vždy takové rodiče, aby budoucí majitelé měli ulehčenou výchovu svého budoucího společníka a pokud budou chtít chodit na výstavy byli úspěšní nebo měli vynikajícího chovného jedince a hlavně skvělého společníka rodiny a všech jejich členů.
Jako jediná chovatelská stanice provádíme výcvik Tibetských dog, obrací se na nás i majitelé štěňátek  z jiných chov. stanic, kde jim k tomuto tématu nic neřekli a chtějí poradit. Máme 35let zkušeností s výcvikem psů.
barvy štěňátek: tmavě Černá s rudým pálením, Modrá s pálením
 
Matka:BORA RE-HLA jedná se úspěšného nástupce Badua Grags-pa první multišampionky  v Evropě a Světové vítězky v barvě SOBOLÍ a čínského psa Tianwei Yuanyuan - její jedinečná povaha je předpokladem pro Vás mít doma tipickou Tibetskou dogu
DKK: 0/0 (HD A/A)
Tituly: Výborná1(Excelent), CAC (čekatel šampióna ČR), Krajský vítěz
29.3.2010-5h--10-.jpg p1110795.jpg
 
  
dscf9194.jpg
                         
Otec: VOLCANO BOHEMIA SIRAGUE je potomkem multišampióna  Brug z Kaskay Songcän Gampo a Namgya Bohemia Sirague. Volcano má vyrovnanou povahu, jedná se o psa s vynikajícími povahovými vlastnostmi. DKK 0/0 (HD A/A), Výstavní ocenění Výborná (Excelent), dědeček Volcana je Světový vítěz Drakyi Senge Sundari.
volcano.jpg  dscf2714.jpg
    
volcano-bohemia-sirague--2-.jpg
 
 volcano-bohemia-sirague.jpg
 
                                                babička: Badua Grags-pa
  P1070142.JPG
 
  dědeček: Tianwei Yuanyuan
 
tianwei.jpg
  
máte zájem o štěňátka ?
přijeďtě na návštěvu, podívat se!
Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.Všem majitelům našich štěňátek nabízíme chovatelský servis a nákup kvalitního krmiva za nejnižší ceny v ČR .