Jdi na obsah Jdi na menu

Hledám nový domov - v nouzi

GORRO RE-HLA  již našel nový domov

Původní rodina, kde jsem byl rok, mne již nechce a uvažovala i o uspání. Když jsem byl malí  spal jsem v posteli, chodil na nákupy, paničce jsem při výběru zboží pomáhal. Já jsem nyní velký štěně. Jsem hravý a trošku neposlušný, ne zlý. Nikdo mne nevychovával a tak nevím co je správné.

 Chodím každý den na procházky, hodně čuchám nové SMSky, na vodítku moc netahám a nelítám. Cizí pejsky za plotem nevnímám a nejraději mám svou zahradu. Spím na dvoře pod velkým smrkem za každého počasí. Děti mám rád, když přijdou, chci si hrát a neublížím.

Rád se budu vzdělávat, učit se poslušnosti, nejsem přeci hloupý pes. Moc bych si proto přál novou rodinu, která by mi ukázala co mohu a co nemohu dělat, která by mne  milovala a byla na mne hodná. za to se vám odměním láskou, budu hlídat domeček i celou rodinu.

o mně a mých sourozencích více zde

GORRO

 

 

Podařilo se nám umístit do milujících rodin

2015 CEGA Grags-pa ségra naší babky Badu, našla ve svých 9 letech nový domov u dvou našich štěňátek a stala se z ní mamča dvou dospělých psů, kteří jí respektují a milují. Panička zemřela.

 

2011 Akim RE-HLA  - našel nový domov - krásný a vyrovnaný pejsek do 16měsíců, kterého majitel Slovenský GenerálPlukovník začal týrat v kotci a zničil pejskovi povahu tak, že se nyní bojí cizích lidí ale v nové rodině je v pohodě.