Jdi na obsah Jdi na menu

Štěnata 2019 - I

13. 12. 2017
štěňátka 2019 -  vrh I
předpokládané narození štěňátek 15.1.2019
 
matka: FUJI RE-HLA
otec:    již je vybrán nyní jsme v jednání s majiteli
Připravili jsme pro Vás první spojení dvou jedinců tibetských dog, typických představitelů plemene,  oba rodiče mají velké úspěchy na výstavách a jsou vybaveni vynikajícími povahovými vlastnostmi, které zaručují skvělého společníka Vaší rodiny a hlídače Vašeho domova. Oba jedinci vyrůstají v rodinném prostředí včetně malých dětí, cestují po Evropě s rodinami na dovolenou a výlety a nejsou chovány v kotcích nebo výbězích bez přímého kontaktu s lidmi.
 Štěňátka jsou socializována celou naší rodinou a zvyklá na malé děti .
 Vybíráme vždy takové rodiče, aby budoucí majitelé měli ulehčenou výchovu svého budoucího společníka a pokud budou chtít chodit na výstavy byli úspěšní nebo měli vynikajícího chovného jedince a hlavně skvělého společníka rodiny a všech jejich členů.
 
Jako jediná chovatelská stanice provádíme výcvik Tibetských dog, obrací se na nás i majitelé štěňátek  z jiných chov. stanic, kde jim k tomuto tématu nic neřekli a chtějí poradit. Máme 38let zkušeností s výcvikem psů.
barvy štěňátek: tmavě Černá s rudým pálením, Modrá s pálením
 
matka: FUJI RE-HLA
* 30.1.2014  výška 65cm
Fuji je fenka, která je milá a poslušná, dosáhla mnoha výstavních úspěchů miluje svoji rodinu je odchovancem v naší chovatelské stanici z vrhu F (zde info) a tak její mámu Bora RE-HLA i babičku Badua Grags-pa můžete u nás vidět,
DKK 0/0, DLK 0/0, štítná žláza v pořádku,   
 
 
otec:   
 
 
 

azdar-spici-hlava-dsc_0018.jpg

 
 
 
máte zájem o štěňátka ?
přijeďtě na návštěvu, podívat se!
Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.